مدیریت الکترونیک

barcode_scannerمدیریت الکترونیک

barcode_scannerمدیریت ارائه سخنرانی ها

barcode_scannerضبط نرم افزاری سخنرانی ها

barcode_scannerخدمات دیگر برگزاری

barcode_scanner مدیریت الکترونیک

مدیریت الکترونیک کنگره با سیستم نرم افزاری مبتنی بر بارکد یا RFID، ثبت نام قبل و در محل کنگره، ثبت آمار دقیق از جزئیات برگزاری و …

 ثبت نام آنلاین با امکان پرداخت آنلاین و صدور رسید بارکد دار اینترنتی

ثبت نام اینترنتی همایش با استفاده از یکی از پیشرفته ترین پنل ها، با قابلیت پرداخت الکترونیک از طریق درگاه بانکی اینترنتی و کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب، با قابلیت ثبت نام همزمان همایش، کارگاه های جانبی، لوح فشرده سخنرانی ها و …، در این درگاه پس از تایید مالی ثبت نام، رسید بارکد دار اینترنتی صادر می شود که در روزهای همایش می تواند به عنوان بج سینه مورد استفاده قرار گیرد.

 

 ایستگاه صدور کارت خودکار

نرم افزار و سخت افزار پیشرفته به ثبت نام کنندگان قبل از همایش امکان می دهد تا با استفاده از کد ملی و یا اسکن بارکد رسید اینترنتی ثبت نام خود که قبلا از وب سایت ثبت نام دریافت نموده اند، تا بدون نیاز به حضور در ازدحام احتمالی صبح روز اول همایش کارت اصلی شرکت در همایش را دریافت نمایند.

در این سیستم پس از ورود کد ملی با لمس صفحه نمایش، سیستم به طور خودکار کارت شرکت در کنگره را چاپ می نماید.

 ثبت نام و صدور کارت در محل

به مدد نرم افزار و نیروی انسانی توانمند، در کنگره های بسیار بزرگ با تعداد شرکت کنندگان بیش از ۳۰۰۰ نفر، این سیستم توانسته است به سهولت و با سرعت فرایند صدور کارت را به انجام برساند. دیگر نیازی نیست که ایستگاه ها بر اساس حروف الفبا دسته بندی شوند. بنابراین هر شرکت کننده می تواند برای دریافت کارت خود به هر ایستگاهی مراجعه کند. صدور کارت هر شرکت کننده کمتر از ۱۰ ثانیه به طول خواهد انجامید.

 سیستم کنترل ورود و خروج

این سیستم قادر است بر اساس آمار ثبت شده ورود و خروج افراد، گزارش حضور تهیه نماید. بنابراین به طور دقیق مشخص می شود که هر فرد دقیقا چه مدت و در چه سالنهایی حضور داشته است.

 

 کنترل توزیع هدایا

در این سیستم می توان چند نوع هدیه مختلف را تعریف و به گروه های مختلف شرکت کننده اختصاص داده و در محل کنگره توزیع نمود. در نهایت نیز برگزار کننده آمار دقیقی از نحوه و تعداد هدایای توزیع شده در اختیار خواهد داشت.

کنترل توزیع ناهار در سالنهای مختلف

از آنجا که سیستم از توانمندی ارتباط شبکه ای برخوردار است، می توان توزیع ناهار را به طور همزمان در چند سالن کنترل نمود. در نهایت نیز برگزار کننده آمار دقیقی از نحوه و تعداد ناهار توزیع شده در اختیار خواهد داشت.

ثبت نام و کنترل ورود و خروج کارگاه های آموزشی جانبی

با قابلیت تعریف کارگاه های آموزشی جانبی متعدد و امکان کنترل ورود افراد